SON DAKİKA :
Ahi Orisyad

Almakta Tereddüt Ettiğiniz Ürünlerin Yorumları Önemli Midir ?

12 Haziran 2017 Pazartesi, 11:17

Almakta tereddüt ettiğiniz bir ürün hakkında sorularınız var ve bu sorulara direk ürünün geçmiş kullanıcılarından cevap almak mı istiyorsunuz? Eğer çevrenizde bu ürünü kullanan kimse yoksa maalesef sorularınız cevapsız kalmaya mahkum olacaktı. Ancak şu an yorumbudur.com sitesi sayesinde cevapsız kalan sorularınıza rağmen bir ürünü satın alıp pişman olmak durumunda kalmayacaksınız. Sitenin mantığı almak istediğiniz ürünün yorumlarını sizlere listeleyen, aklınıza takılan yerleri sormanızı sağlayan bir sistem üzerine dayalı. Sitede çevrenizdekilere ya da yetkili bayilere sormak istediğiniz soruların yanında, önceden sorulmuş, aklınıza dahi gelmeyen soruların yanıtını kullanıcı yorumları sayesinde bulabileceksiniz.

Bu Hizmet Neden Veriliyor

Öncelikle bir fırın ya da buzdolabı almak isterseniz satıcı firma ürününü abartarak övecek, sizin sorularınıza hep olumlu yanıtlar verecektir. Ama eğer ürün hakikaten kaliteli değilse bir- iki aya kalmadan sorunlar baş göstermeye başlayacak ve siz de devamlı olarak garanti vs ile uğraşacaksınız. Aslında sitenin açılış temelinde sizlere zaman kazandırmak ve iş ahlakını geliştirmek var. Kullanıcıların hakkını gözeten site sayesinde, her türlü soruya direk olarak ürünü kullanan birinci ağızdan cevap alacaksınız. Sitede gezinirken zaman kaybetmemeniz adına yorum filtreleme hizmetini kullanmanızı öneririz. Bu hizmetin sebebi ise direkt olarak sorunuzun anahtar kelimesi ile arama yapmanızı sağlayarak görmek istemediğiniz şeyleri listeden çıkarmak.

Site Ücretli Mi

Site birçok kullanıcı tavsiyelerini içeriyor. Üstelik yalnızca telefon, bilgisayar gibi ürünlerle sınırlı kalmıyor. Fırından beyaz eşyaya kadar birçok ürün hakkında olumlu olumsuz eleştirilere, kullanıcı sorularına ulaşabileceğiniz site bu hizmeti size tamamen ücretsiz sağlıyor. Yapmanız gereken tek şey siteye girip istediğiniz ürünü aratmak. Eğer rağbet gören bir ürün ise ana sayfada hemen karşınıza çıkacaktır.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tasarım Tasarım Army Design
viagra al