SON DAKİKA :
Ahi Orisyad

‘TiYATRO OKSiJEN’

23 Haziran 2017 Cuma, 11:33

2016/2017 Sanat Sezonunda birçok faaliyete başarı ile imza atan TİYATRO OKSİJEN  sezon finalini Ramazan bayramı ile yapacak.

Tiyatro Oksijen Genel Sanat Yönetmeni  Nurgül Çoluk 2016/2017 Sanat Sezonunun dolu dolu geçtiğini ve sezon finaline yaklaştı dedi.

“MUHABBET-İ ÂL” Doğaçlama Tiyatro Gösterisi  Sezonda  43 defa sahne aldı 3280 kişiyla buluştu. “VE KADINLAR…BİZİM KADINLARIMIZ… ” adlı oyun Sezon boyunca 15 defa sahne aldı  2848 seyirciye ulaştı “ÇINAR TATİLDE ÇÖPTEN KALE” çocuk oyunu 35 defa sergilendi 5000 öğrenciye ulaşıldı. “ÇOCUK KOROSU”Engelleri Aşıyoruz-3 adlı oyun 400 seyircisi ile buluştu.  OKSAD TİYATRO OKSİJEN Yaz Yaratıcı Drama Atölyesi – Haziran ayı . Devamlılığı Eylül’de olacaktır.  Haberci Gazetesi& Ordulum Dergisinin 3.düzenlediği “Ordu’nun Değerleri”yılın enlerini seçti. Tiyatro dalında Ödül OKSAD Dernek Başkanımız- Oksijen Tiyatro Genel Sanat Yönetmeni Nurgül Çoluk’a verildi. Sezonun sonunda gelen bu Ödül tüm yorgunluklarımızı üzerimizden atarak yeni başlangıçlar yeni sorumluluklarla yeni sezona sarılmamızı sağlayacak. Ödüle layık gören herkese teşekkürü bir borç biliriz.  Sezon boyunca Sanat Kazandı Tiyatro Kazandı diye söylevde bulunarak selama çıkan TİYATRO OKSİJEN sezon finalinde gelen bu ödülle söylevini gerçekleştirmenin onurunu yaşıyor…

TİYATRO OKSİJEN Ordu da Tiyatro sanatına destek vermek için 2008 yılında kurulmuş olup kuruluşundan bu zamana kadar faaliyetleri ile ses getirmiş bir Tiyatrodur. Her yaptığı faaliyetinde  çizgisinden ödün vermeden SANAT yoluna devam ediyor.  Bu yolda bizlere desteklerini esirgemeyen kurum, kuruluş ve şahsi desteklere teşekkürü bir borç biliriz. Birlikte Ordu Tiyatrosunu ilerletiyoruz ivme kazandırıyoruz.

Temmuz ayı itibariyle Sezonunu bitirecek olan TİYATRO OKSİJEN yeni sezon için çoktan hazırlıklarını yapmış durumda. HABER MERKEZİ

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tasarım Tasarım Army Design
viagra al