SON DAKİKA :
Ahi Orisyad

KIRKINDAN SONRA AŞKI ANLATACAKLAR

08 Eylül 2017 Cuma, 13:21

Yeşilçam’ın unutulmaz değeri Ayşen Gruda ve usta oyuncu Mahmut Gökgöz Ahmet Taşdemir, Özge Ünlütezcan ve Onur Hanpa Ordu,ya geliyor

Yeşilçam’ın unutulmaz değeri Ayşen Gruda ve usta oyuncu Mahmut Gökgöz’ün başrollerini paylaştığı , İspanyol yazar Alfonso Paso ’ya ait “KIRKINDAN SONRA” oyunu yeni sezonda seyircisiyle buluşmaya gün sayıyor..

Murat Sarı’nın yönettiği ‘Kırkından Sonra’ da hayattan pek de umudu kalmamış olan Ayşen Gruda veMahmut Gökgöz’ün arasında başlayan bir aşk hikâyesi ele alınıyor. Aşklarıyla birlikte kıvılcımlanan bu ikili sahnede bizleri kimi zaman hüzünlendirirken kimi zaman da gülmekten kırıp geçiriyor.

AŞKIN YAŞI YOKTUR

Oyunun anafikrini; Kim demiş ‘Her şeyin bir zamanı vardır’ diye? Sen istediğin kadar kapat kapını pencereni, yeminler et, kendine sözler ver ‘Bir daha mı? Aslaa!’ diye…

Aşk bir rüzgâr gibi geçip giriverir kalbinize. Sonra uğraşıp dursun insanlar, yok yaşın kırkı geçmiş, yok bu yaşta aşk da neymiş diye… Özetliyor..

Oyunda Ayşen Gruda ve Mahmut Gökgöz’e Ahmet Taşdemir, Özge Ünlütezcan ve Onur Hanpa eşlik ediyor. Yapımcılığını Jest Tiyatro’nun üstlendiği ve sevmekten vazgeçmemiz gerektiğini bizlere bir kez daha hatırlatan ‘Kırkından Sonra’ İstanbul programlarının dışında Ordu Tarabzon Rize Samsun başta olmak üzere ülkemizin birçok ilinde 7’den 70’e seyircisiyle buluşmaya devam edecek.

‘’KIRKINDAN SONRA’’ sahnelere bomba gibi düşerek izleyenlerin yüreğine bir parça umut, bir damla sevgi ekeceğe benziyor..Oyunun biletleri Ordu’da  ORDU MADO BERONA AYAKKABI ELVİN BALE,de satışa çıktı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tasarım Tasarım Army Design
viagra al