SON DAKİKA :
Ahi Orisyad

Protokol Mensupları Bayram Ziyaretlerinde Bulundu

04 Eylül 2017 Pazartesi, 09:25
Ordu Valiliğince hazırlanan ve her dini bayramda geleneksel hale getirilen ‘Kurban Bayramı Kutlama ve Ziyaret Programı’ gerçekleştirildi.
Vali Seddar Yavuz, beraberinde eşi Selda Yavuz ve protokol mensupları ile birlikte Kurban Bayramı Kutlama ve Ziyaret Programı çerçevesinde kurum ziyaretlerinde bulundu.
Kurum ziyaretlerine, ilk olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Ahmet Cemal Mağden Huzurevini ziyaret ederek başladı.
Vali Seddar Yavuz, eşi Selda Yavuz ve diğer protokol üyeleri ile birlikte huzurevi sakinlerinin bayramlarını kutlayarak, bir süre sohbet etti, hal ve hatırlarını sordu onlara gül  verdi.
Vali Seddar Yavuz ve beraberindeki İl protokolünün kurum ziyaretleri kapsamında ikinci durağı, İl jandarma Komutanlığı oldu. Vali Yavuz ve protokol mensupları, buradaki askeri personelle tek tek tokalaşarak bayramlarını kutladı.
İl Jandarma Komutanlığını ziyaretinin ardından İl Emniyet Müdürlüğüne geçen Vali Seddar Yavuz ve beraberindeki protokol mensupları, burada da Emniyet Teşkilatı mensuplarının ve ailelerinin bayramını kutladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tasarım Tasarım Army Design
viagra al