SON DAKİKA :
Ahi Orisyad

Engellilerden Bayan Yavuz’a Sürpriz Ziyaret

15 Kasım 2017 Çarşamba, 10:40
Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz’un Vali Konağı’nda bugün sürpriz konukları vardı.
Daha önce evlerinde ziyaret ettiği engelli aileleri, engelli çocuklarıyla birlikte Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz’a sürpriz bir ziyaret yaptı.
Anne Nafiye Kılıç ve bedensel engeli bulunan 13 yaşındaki oğlu Alper Kılıç, Sebahat Büyükçolak oğlu Ömer Büyükçolak,  Aysun Günaydın oğlu Emirhan Günaydın ile Gökdeniz Çaltepe’yi Vali Konağı’nın bahçesinde ağırlayan Selda Yavuz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Bayan Yavuz, ”Kapımız sizlere her zaman açık. Vali Konağı sizlerin evi. Ne zaman arzu ederseniz sizlerle bir arada olmaktan büyük keyif aldığımı özellikle belirtmek isterim. Bugün yaptığınız sürpriz ziyaret beni çok mutlu etti” dedi.
Fırsat bulduğu her anında şehit ve gazi aileleri, engelli aileler, Huzurevi sakinleri, çocuk ve sevgi evlerine ziyarette bulunduğunu hatırlatan Bayan Yavuz, ”Sizin evlatlarınız, bizim evlatlarımız. Sizlere destek olmaya hazır olduğumuzu da bilmenizi isterim” diye konuştu.
Engelli çocuklarla yakından ilgilenen ve onlarla sohbet ederek, Vali Konağı’nın bahçesini de gezdiren Bayan Yavuz,  engelli çocukların mutluluğuna ortak oldu.
Engelli çocukların aileleri ilk kez Vali Konağı’na geldiklerini söyleyerek, gösterdiği yakın ilgiden dolayı Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz’a teşekkür ettiler ve “Sayın Valimiz Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz Hanımefendi’nin güleryüzü ve pozitif enerjisi bizlere hem moral, hem de güç verdi. Çocuklarımız Vali Konağında çok güzel bir gün geçirdiler. Hem çocuklarımız, hem de biz engelli anneleri için güzel bir hatıra olarak kalacak” diyerek, duygularını dile getirdiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tasarım Tasarım Army Design
viagra al