SON DAKİKA :
Ahi Orisyad

BAŞKAN YILMAZ, GENÇLERLE BULUŞTU

16 Kasım 2017 Perşembe, 16:15
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, TÜGVA Ordu İl Temsilciliği tarafından geleneksel hâle getirilen “Çarşamba Kahvesi” programına konuk olarak gençlerle bir araya geldi.
GÖZLERİNİZDEKİ IŞIK, KALPLERİNİZDEKİ İNANÇ BİZE GÜÇ VERİYOR
Programda gençlerle sohbet eden Başkan Enver Yılmaz, gençlerin geleceğe yönelik bakışına ışık tutacak konularda duygu ve düşüncelerini paylaştı. “Vatanı, milleti ve memleketine ihanet etmeden hizmet edenlere Allah her zaman yardım eder” diyen Başkan Yılmaz, “Kısa bir süre önce Sayın Bilal Erdoğan’ın katılımıyla TÜGVA Ordu şubesinin açılışını gerçekleştirdik. İnşallah hep beraber güzel hizmetler yapmayı Allah bizlere nasip eder. Milletiyle uyumlu, milli ve manevi değerlerine sadık bir yönetimle birlik ve beraberlik olduğu sürece inşallah hiçbir sorun olmaz. Sizler yeter ki fitne ve fesattan uzak durun. Vatanı, milleti ve memleketine ihanet etmeden hizmet üretmeye devam edenlere Allah her zaman yardım ediyor. Gözlerinizdeki ışık, kalplerinizdeki inanç bize güç veriyor. Sizler bu ışıltıyla yüreğimizi ısıtmaya devam ettikçe bizler de TÜGVA’yı her konuda desteklemeye devam edeceğiz” dedi.
KENDİNİZE GÜVENİN VE O GÜVENLE GELECEĞİNİZİ TANZİM EDİN
Başkan Enver Yılmaz başarılı olmak için azim ve mücadelenin önemine değinerek, “İstediğiniz konuma ve hedefe ulaşmak için göstereceğiniz mücadele ve azim son derece önemli. Memleketimizin geleceği sizlersiniz ve içinden geçtiğimiz bu süreçte ülkemizin kıymetini bilebilecek konumdasınız. Gelecekle ilgili hiç endişe etmeyin, karamsar olmayın. Türkiye’miz, bölgesinde lider bir ülkedir. Kendinize güvenin ve o güvenle birlikte geleceğinizi tanzim edin” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tasarım Tasarım Army Design
viagra al