SON DAKİKA :
Ahi Orisyad

KADINLARIN TERCİHİ “KADINLAR PLAJI” OLDU

11 Eylül 2017 Pazartesi, 23:01
BU YIL PLAJLAR DOLDU TAŞTI
Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan ve rekor seviyede ilgi gören kadınlar plajlarında sezon sona eriyor. Başkan Enver Yılmaz, bu yıl da adeta dolup taşan Ünye, Fatsa ve Perşembe Kadınlar Plajlarının yaz sezonu boyunca yaklaşık 50 bin kişiye hizmet verdiğini söyledi.
50 BİN KİŞİYE HİZMET VERİLDİ
Sosyal devletin gereği olarak, kadınlarımızın rahatça denize girebilmesi amacıyla kadınlar plajlarını 2015 yılında hizmete açtıklarını söyleyen Başkan Yılmaz, “OSKEM tarafından verilen su kazlarını engelleme hizmeti ile güvenle denize girilen kadınlar plajlarımız, bu yaz sezonunda da hanımların gözdesi oldu. Geçtiğimiz sene 20 bin kişiye hizmet veren Perşembe, Ünye ve Fatsa Kadınlar Plajlarından bu sezon yaklaşık 50 bin bayan istifade etti. Sezonun 26 Haziran’da açılmasıyla birlikte Perşembe Kadınlar Plajında 26 bin 076, Ünye Kadınlar Plajında 13 bin 260 ve Fatsa Kadınlar Plajında ise 10 bin 600 kişiye hizmet verdi” diye konuştu.
KADINLAR PLAJINDA SEZON SONA ERİYOR
Yaz aylarının bitmesi ve yeni eğitim öğretim döneminin yaklaşmasıyla birlikte kadınlar plajlarında da sezon sonuna gelindi. 10 Eylül tarihi itibarıyla Ünye ve Fatsa Kadınlar Plajlarında sezon kapanırken, Perşembe Kadınlar Plajında ise sezon 17 Eylül Pazar günü sona erecek.
PLAJLARDA HER TÜRLÜ İMKÂN VAR
Sıradan bir kumsal olmanın ötesinde insanların uzun süre vakit geçirebileceği bir rekreasyon alanı olarak hizmet veren kadınlar plajlarının içerisinde; yürüyüş yolları, soyunma kabini, lavabo, ilk yardım, su kazalarını engelleme ve güvenlik hizmeti verilirken;  güvenlik bandı, çocuk bakım odası, mescit ve bir de büfe yer alıyor.
KADINLAR VERİLEN HİZMETTEN MEMNUN
Verilen hizmetten son derece memnun olduklarını söyleyen Ordulu hanımlar, kadınlar plajları açıldığından bu yana denize girmek için bu plajları tercih ettiklerini belirterek, “Kadınlar plajlarını, Ordu Büyükşehir Belediyemizin çok güzel bir hizmeti olarak görüyoruz. Etrafı tamamen kapalı olan ve dışarıdan görülmeyen bir alanda rahatça denize girebiliyoruz. Çalışanların ilgisi ve hizmetinden de son derece memnunuz. Bu güzel hizmeti bizlere sunan Büyükşehir Belediyemize çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tasarım Tasarım Army Design
viagra al