SON DAKİKA :
Ahi Orisyad

FEVZİ ÇAKMAK PROJESİ AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR

18 Eylül 2017 Pazartesi, 17:23
Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ünye ilçesinde yapımına başladığı Fevzi Çakmak Parkı ve Sosyal Tesisinin açılışı için gün sayıyor. Bölgeye canlılık kazandıracak olan proje, önümüzdeki günlerde hizmete girecek.
KISA SÜREDE HİZMETE GİRECEK
Projede açılış öncesi son hazırlıkların yapıldığını söyleyen Başkan Enver Yılmaz, “Fevzi Çakmak Parkı ve Sosyal Tesis Projemiz kapsamında inşa ettiğimiz tesis binamızın içerisinde küçük çaplı düzenlemelerimiz devam ediyor. Açık hava spor aletleri, oyun parkı ve kamelyalarımızı yerleştirdik. Oturma grupları ve çevre aydınlatma elemanlarının montajı ile çevre düzenleme işini tamamlayacağımız tesisimizi önümüzdeki günlerde hizmete açacağız” dedi.
BÖLGEDE ÖNEMLİ BİR İHTİYACI KARŞILAYACAK
Başkan Yılmaz, Fevzi Çakmak Parkı ve Sosyal Tesis Projesi’nin bölgedeki önemli bir ihtiyacı karşılayacağını belirterek, “Ünyeli hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmak için gayret ediyoruz. Projemiz, hizmete girdiğinde başta Fevzi Çakmak Mahallemiz ve çevresi olmak üzere önemli bir ihtiyacı karşılayacak. Vatandaşlarımızın el becerilerini geliştirip el emeği ürünlerini sergileyebileceği, farklı sosyal organizasyonlar yapabileceği, sportif faaliyetlerde bulunabileceği ve çocukların gönüllerince oynayıp rahat nefes alabileceği çok amaçlı bir yaşam alanı ortaya çıkaracağız” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tasarım Tasarım Army Design
viagra al